הרקון 9, רמת גן

טבעת יהלום מעבדה

תוכן עניינים

כל מה שרצית לדעת על טבעת יהלום מעבדה

כיום עולה הפופולריות של מתן טבעת יהלום מעבדה לאירוסין, עם ההתפשטות של ההבנה, שסימן לאהבה לא יכול להיות על חשבון אחרים.

ביצירת יהלומי מעבדה משתמשים בטמפרטורה גבוהה במיוחד, יהלומים ואבני חן הינם מהתכשיטים המוכרים ביותר לאורך ההיסטוריה.

התקשטות ביהלומים הייתה שמורה לאנשי אצולה, מלכים וכהוני דת, עם התפתחות המהפכה התעשייתית וצמיחת מעמד הביניים נפוץ השימוש עם שרשראות זהב ויהלומים גם בקרב נשים מחוץ למעמד הגבוה.

בכל שאלה חייגו 050-259-3436, נשמח לשמוע מכם.

טבעת יהלום מעבדה

סחר בורסאי ביהלומי מעבדה

ישנו סחר ער של יהלומי מעבדה בורסה. היתרון הגדול של יהלומי מעבדה הוא, שניתן לייצר אותם ולחתוך אותם בכל גודל או צורה.

היהלום המלאכותי עמיד בפני תלאות הזמן בדיוק כמו אלו הטבעיים. הרקע למהפכה הטכנולוגית החדשה קשור למודעות העולה לגבי הנזק הסביבתי והחברתי, שבבסיס תעשיית היהלומים הטבעית.

טכנולוגיה של חימום בטמפרטורות המדמות את התנאים בבטן האדמה לשם יצירת יהלומים התפשטה לתחום של התכשיטים, כך שכיום ניתן למצוא טבעת יהלום מעבדה במחירים הוגנים.

היופי של יהלומים מלאכותיים אינו נופל מאלו הטבעיים וניתן לתמחר אותם בהתאם לאותם קריטריונים לגבי צלילות, פגמים, רמת ליטוש וצבע.

אחריות סוציאלית לחיי הפועלים

גם תנאי ההעסקה הקשים של הכורים במכרות, מוביל מערביים רבים בעלי מודעות חברתית להעדיף טבעת יהלום מעבדה שמיוצר בטכנולוגיות חדשניות, ללא ניצול כוח אדם זול בעולם השלישי.

 יהלומי מעבדה פותחו תחילה לשם שימושים תעשייתיים בגלל החוזק של יהלומים בטבע. יהלומים שימשו לחיתוך מזה תקופה ארוכה ובתעשיית חיתוך המתכת, החלו לפתח יהלומים סינטטיים לשימוש תעשייתי.

הטכנולוגיה של חימום בטמפרטורות המדמות את התנאים בבטן האדמה לשם יצירת יהלומים, התפשטה לתחום של התכשיטים.

תנאי העבודה בסביבה הטכנולוגית, אינם מזכירים את אלו של פועלי המכרות ויש ברכישת יהלומים מלאכותיים אמירה חברתית חשובה.

טבעת יהלום מעבדה מחברה מובילה בתחום

אם אתם מתעניינים בקניית טבעת יהלום מעבדה או מחפשים מידע נוסף על יהלומי מעבדה בורסה, כדאי לכם להכיר את חברת Brilliant Shine הישראלית.

החברה גאה לעמוד בחזית מהפכת היהלומים המלאכותיים בישראל. החברה הוקמה על ידי דור שני ליהלומנים ובחרה לשווק יהלומים מלאכותיים איכותיים, יפים, במחיר נגיש.

Brilliant Shine מציעה מגוון תכשיטים משובצים ביהלומים, בין היתר, טבעות אירוסין ונישואים, צמידים, עגילים, תליונים ועוד.

בכל שאלה חייגו 050-259-3436, נשמח לשמוע מכם.

טבעת יהלום מעבדה

מאמרים נוספים

שרשרת זהב ויהלומים

שרשרת זהב ויהלומים

על שרשרת זהב ויהלומים מיהלומים מלאכותיים שרשרת זהב ויהלומים הינה מהתכשיטים המוכרים ביותר לאורך ההיסטוריה. אם בעבר שרשרת זהב ויהלומים הייתה שמורה לאנשי אצולה, מלכים

קרא עוד »
שרשרת יהלומים לאישה

שרשרת יהלומים לאישה

על שרשרת יהלומים לאישה בעידן המודרני שרשרת יהלומים לאישה הינה מהתכשיטים המוכרים ביותר בתרבויות רבות לאורך ההיסטוריה. יהלומי הקוורץ משמשים את האנושות משחר ההיסטוריה, כאבן

קרא עוד »
שרשרת עם יהלום קטן

שרשרת עם יהלום קטן

איפה ניתן לרכוש שרשרת עם יהלום קטן מלאכותי? שרשרת עם יהלום קטן בעבר היה משובץ מאבני חן טבעיים בלבד. אבן חן עשויה מינרלים שחושלו בבטן

קרא עוד »
שרשרת תליון יהלום

שרשרת תליון יהלום

על שרשרת תליון יהלום מיהלומים מלאכותיים שרשרת תליון יהלום הינה מהתכשיטים המוכרים ביותר לאורך ההיסטוריה. תיירים רבים בלונדון בוחרים לבקר בבית התכשיטים בטאוור ולראות את התכשיטים

קרא עוד »
טבעת יהלום מעבדה

טבעת יהלום מעבדה

כל מה שרצית לדעת על טבעת יהלום מעבדה כיום עולה הפופולריות של מתן טבעת יהלום מעבדה לאירוסין, עם ההתפשטות של ההבנה, שסימן לאהבה לא יכול

קרא עוד »