כתובתנו:

בורסת היהלומים
מגדל יהלום קומה 5

המומחיות והשירות שלנו

Brilliant Shine נולדה בשנת 2019 להורים יהלומנים – במשפחה אנו נוהגים לומר יהלומנים עם ערכים. בשנתיים האחרונות החלטנו להתמקד בשיווק תכשיטים מעוצבים בשיבוץ יהלומי מעבדה בשל היותם עבורנו יהלומי שלום. יהלומי מעבדה אתים, אקולוגיים, וידידותיים לסביבה, ולדעתנו האישית וכמו דעת מקצוענים רבים בענף היהלומים, יהלומי מעבדה גם נקיים ונוצצים יותר. מבחינת איכות, אנו כיום גאים לשווק יהלומים איכותיים, יפים יותר ובמחיר נגיש יותר.

הערכים שלנו לא נולדו אתמול. כדור שני בענף, אנחנו מכבדים את לקוחותינו כחלק בלתי נפרד מההצלחה. רכישת יהלומים היא השקעה ולכן דורשת אימון וביטחון לא רק במוצר אלא גם בערכו למשך דורות. בנוסף לטכנולוגיה מתקדמת ויהלומי מעבדה, הכנסנו גם רוח צעירה ורעננה שתלווה אותך עם התכשיט לימים טובים. אנו כל כך בטוחים באיכות התכשיטים שלנו שאנחנו כאן בשבילך אם כל דבר שרק תרצה/י, אם זה החלפה, החזרה, או סתם ניקוי להחזיר את הנצנוץ לטבעת האהובה.

אולי בחירות קטנות יצטברו למעשים גדולים והחיים יהפכו לנעימים ויפים עבור כולם. אמן.

יהלומי מעבדה - בדיקה

יהלומי מעבדה

אלו יהלומים שנוצרו בתהליך מלאכותי במעבדה באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. הרכבם הכימי של יהלומי מעבדה זהה להרכבם של יהלומים טבעיים והם נוצרים בטמפרטורה ותנאי לחץ דומים לאלו ששוררים במעמקי כדור הארץ. מכיוון שיהלומי מעבדה נוצרים בתנאי מעבדה מבוקרים, איכותם אף גבוהה ונקייה יותר מיהלומים טבעיים.

אודות - תכשיטים יהלומי מעבדה

יהלומי מעבדה נוצצים יותר

יהלום מעבדה הוא אתי, אקולוגי, וידידותי לסביבה. בניגוד ליהלומים טבעיים שתהליך כרייתם והסחר בהם ממומן ומתבצע על ידי ארגוני טרור ומלחמה, תוך כדי פגיעה והרג בבני אדם רבים, יהלומי מעבדה נחשבים לאתים וידידותיים לסביבה. בזכות המצאה גאונית כמו יהלום מעבדה אנו מייחדים כוחות עם דורשי שלום ושומרים על ערך חיי אדם וזו היא הסיבה שיהלומי מעבדה נקראים בשם יהלום ירוק.

אודות

תנו לדמיון להתפרע

צאו מהגבולות ותהפכו את החלומות למציאות! מעכשיו תוכלו להנות מיהלומי מעבדה אתים וידידותיים לסביבה ואף במחיר יותר נגיש. עם Brilliant Shine כל תכשיט שדמיינתם וחלמתם עליו יכול להיות שלכם. על ידי עיצוב תכשיטים אישי תוכלו ליצור כמעט הכל, להגשים כמעט כל חלום ולמשש כמעט כל שאיפה!

אודות - יהלומי מעבדה

לא מתפשרים על איכות ומקצועיות

כל תכשיט מושקע ומיוחד. ב Brilliant Shine אנו לא מתפשרים על איכות וגם לא על שירות. אנו עושים את העבודה באהבה רבה כי חשוב לנו שכל לקוח יקבל יחס אישי ושירות אדיב. כי את/ה בחשיבות עליונה.

בין אם זה טבעת אירוסין או מתנה לאישה ליום הנישואים, תשמעו מה לקוחותינו מספרים

"שירות מעולה, הזמנתי עגילים דרך האתר וקיבלתי אותם תוך זמן קצר בדיוק במידה ובצבע שרציתי, ללא ספק נהנתי מחווית הרכישה ואמליץ לחברים."
תמונה של אישה
רונית גרינדשטיין
הרצליה