הרקון 9, רמת גן

טבעות אירוסין יהלומים

תוכן עניינים

תשאלו כל חתן או כלה מה מסמל בשבילם אירוסין או הצעת נישואין? התשובה לרוב תהיה טבעת. אכן, אין אירוסין או הצעת נישואין ללא טבעת.

מדובר בדבר סמלי שמבטא קשר, אהבה וקרבה. בעיני נשים רבות טבעת יהלומים מבטאת מתנה שמלבד היוקרה שבה מנציחה היא גם קרבה ואהבה.

הטבעת הנענדת על היד במקום בולט לעין מהווה תזכורת כל העת למחשבה האוהבת העומדת מאחורי נתינתה. בהתאם לכך ניתן להבין כמה חשיבות יש בבחירת טבעת מתאימה והולמת לאירוסין או להצעת הנישואין.

מחפשים טבעת אירוסין? כנסו לקטלוג טבעות אירוסין יהלומי מעבדה.

בכל שאלה חייגו 050-259-3436, נשמח לשמוע מכם.

טבעות אירוסין יהלומים

סוגי טבעות זהב אירוסין

ישנן מספר סוגי טבעות המתאימות לאירוסין או להצעת נישואין. ישנן טבעות בסגנון פשוט יותר, ישנן בסגנון רשמי וישנן בסגנון גדול או מפואר יותר.

ההיצע גדול ולא תמיד ניתן לדעת מה בדיוק מחפשים. ניתן לתת כמה כללי אצבע (תרתי משמע) לבחירת טבעת אירוסין.

כללים לבחירת טבעת אירוסין

הכלל הראשון:

מה סכום הכסף שמתאפשר לכם להשקיע בטבעת? האם אתם יכולים להשקיע בקניית טבעת אירוסין זהב בלבד או שביכולתכם להשקיע אף בטבעת אירוסין יהלומים?

הכלל השני:

מה הסגנון של בת הזוג לה מיועדת הטבעת. האם מדובר בבחורה צעירה עם מבנה יד רזה שלה יתאים יותר טבעת דקה יותר שלא תחנוק לה את האצבע, או שמדובר באישה מבוגרת יותר עם מבנה אצבעות רחב יותר שלה יכולה להתאים גם טבעת עבה וגדולה יותר.

הכלל השלישי:

מהו הסגנון המועדף עליכם. בסופו של דבר, חלק ניכר מההרגשה הטובה שלכם בנתינת המתנה ייפגם במידה ופחות תאהבו את סגנון טבעת האירוסין שרכשתם.

מדובר בפריט שאמור להיות ענוד על ידה של בת הזוג באופן קבוע ואתם תתקלו בו בעיניכם שוב ושוב. אמנם נכון שתתרגלו, אך בדבר שמבטא סמל לקרבה ואהבה כדאי להשקיע ולוודא שיהיה זה פריט שתאהבו.

אצלנו ב-briliant shin מציעים לכם את מגוון טבעות האירוסין הגדול והמגוון ביותר.

אנו, כמי שנושמים יהלומים נתאים עבורכם את הטבעת המתאימה ביותר עבורכם, הן מבחינת מחיר, הן מבחינת גודל והן מבחינת עיצוב.

נבין ממכם בדיוק מה אתם אוהבים, מה מדבר לסגנון שלכם ונתאים לכם את הטבעת הטובה ביותר. במידה ויהיו הפתעות והטבעת פחות תתאים? שום בעיה, ניתן יהיה להחזיר את הטבעת ולהחליפה בתוך שלושים יום ממועד רכישתה.

מזל טוב, מחכים לראותכם!

בכל שאלה חייגו 050-259-3436, נשמח לשמוע מכם.

טבעות אירוסין יהלומים

מאמרים נוספים

שרשרת זהב ויהלומים

שרשרת זהב ויהלומים

על שרשרת זהב ויהלומים מיהלומים מלאכותיים שרשרת זהב ויהלומים הינה מהתכשיטים המוכרים ביותר לאורך ההיסטוריה. אם בעבר שרשרת זהב ויהלומים הייתה שמורה לאנשי אצולה, מלכים

קרא עוד »
שרשרת יהלומים לאישה

שרשרת יהלומים לאישה

על שרשרת יהלומים לאישה בעידן המודרני שרשרת יהלומים לאישה הינה מהתכשיטים המוכרים ביותר בתרבויות רבות לאורך ההיסטוריה. יהלומי הקוורץ משמשים את האנושות משחר ההיסטוריה, כאבן

קרא עוד »
שרשרת עם יהלום קטן

שרשרת עם יהלום קטן

איפה ניתן לרכוש שרשרת עם יהלום קטן מלאכותי? שרשרת עם יהלום קטן בעבר היה משובץ מאבני חן טבעיים בלבד. אבן חן עשויה מינרלים שחושלו בבטן

קרא עוד »
שרשרת תליון יהלום

שרשרת תליון יהלום

על שרשרת תליון יהלום מיהלומים מלאכותיים שרשרת תליון יהלום הינה מהתכשיטים המוכרים ביותר לאורך ההיסטוריה. תיירים רבים בלונדון בוחרים לבקר בבית התכשיטים בטאוור ולראות את התכשיטים

קרא עוד »
טבעת יהלום מעבדה

טבעת יהלום מעבדה

כל מה שרצית לדעת על טבעת יהלום מעבדה כיום עולה הפופולריות של מתן טבעת יהלום מעבדה לאירוסין, עם ההתפשטות של ההבנה, שסימן לאהבה לא יכול

קרא עוד »