הרקון 9, רמת גן

טבעות יהלום מעוצבות

תוכן עניינים

נדמה שאין דבר שמהווה סמל סטטוס ומבטא יוקרה לאורך כל השנים כיהלומים.

היהלום, בשל תכונות ייחודיות שלו נחשב לפריט בעל ערך גבוה תמידי שהביקוש אליו לעולם אינו פוחת. 

בכל שאלה חייגו 050-259-3436, נשמח לשמוע מכם.

מהו היהלום בכמה מילים

היהלום הינו מינרל המופק מפחמן שנחשב לאחד היסודות הכימיים הטהורים והבסיסיים ביותר.

באזורים מסוימים בקצוות של כדור הארץ במעמקי האדמה במקומות בהן ישנן טמפרטורות גבוהות מאוד מותך הפחמן והופך להיות מנוזל למוצק.

מוצק זה נקרא יהלום. היהלום נחשב לחומר הקשה ביותר בטבע ואי לכך הוא משמש גם בתעשיה כאמצעי לחיתוך חומרים קשים. 

מדוע משלבים את היהלום בתכשיטים

נדמה כי ישנן שתי תשובות לשאלה זו; התשובה הראשונה היא שהיהלום כחומר יקר מוסיף המון יוקרה וחגיגיות לתכשיט והשילוב בינו לבין המתכת בו הוא משולב מעלה את יוקרת המוצר המוגמר בכמה רמות.

התשובה השניה היא שהיהלום נחשב למינרל המבריק ביותר וכתוצאה משילובו בתכשיט, כל התכשיט מקבל תוספת של ברק הממקדת בו את תשומת הלב של הסביבה. 

היכן משלבים יהלומים

כשחושבים על תכשיטי יהלומים חושבים מיד על טבעות יהלום מעוצבות, טבעות אלה נחשבות לפסגת שאיפותיה של כל כלה (ומן הסתם גם של כל חתן שמעוניין לארגן לכלתו את תכשיט היהלומים היוקרתי ביותר), ושל כל אישה בכלל.

לא סתם רבים מדגירים את היהלומים כידידיה הטובים ביותר של האישה. את היהלומים משבצים במרכז הטבעת כאשר המסגרת שאליה מוכנסים היהלומים מורכבת בדרך כלל מזהב טהור ולעיתים מכסף טהור.

טבעות יהלומים מעוצבות מגיעות באינסוף גיוונים ומחירים. לעיתים משבצים במרכז הטבעת יהלום אחד ולעיתים משבצים בה מספר יהלומים.

גודלם של היהלומים משתנה אף הוא בטבעות היהלומים, כאשר ניתן למצוא טבעות משבצות ביהלומים רבים בגדלים מיניאטוריים ולעומת זאת ניתן למצוא טבעות משובצות ביהלום או שתיים בגדלים גדולים הרבה יותר. 

מהן טבעות יהלום מעוצבות יוקרתיות

טבעות יהלום מעוצבות הנחשבות ליוקרתיות ביותר הן אלה שהיהלום המשובץ בהן הינו ברמת נקיות גבוהה מאוד.

בהתחשב בעובדה שהיהלום הינו מינרל הנוצר בתנאי חום גבוהים מאוד, לא כל מינרל הופך ליהלום באותה רמת נקיות כשל זולתו, והמדד לקביעת יוקרתו של היהלום מלבד גודלו היא מידת נקיותו.

ככל שרמת הנקיות של היהלום גבוהה יותר הוא נחשב ליוקרתי ונדיר יותר.

טבעות יהלום מעוצבות

מאמרים נוספים

שרשרת זהב ויהלומים

שרשרת זהב ויהלומים

על שרשרת זהב ויהלומים מיהלומים מלאכותיים שרשרת זהב ויהלומים הינה מהתכשיטים המוכרים ביותר לאורך ההיסטוריה. אם בעבר שרשרת זהב ויהלומים הייתה שמורה לאנשי אצולה, מלכים

קרא עוד »
שרשרת יהלומים לאישה

שרשרת יהלומים לאישה

על שרשרת יהלומים לאישה בעידן המודרני שרשרת יהלומים לאישה הינה מהתכשיטים המוכרים ביותר בתרבויות רבות לאורך ההיסטוריה. יהלומי הקוורץ משמשים את האנושות משחר ההיסטוריה, כאבן

קרא עוד »
שרשרת עם יהלום קטן

שרשרת עם יהלום קטן

איפה ניתן לרכוש שרשרת עם יהלום קטן מלאכותי? שרשרת עם יהלום קטן בעבר היה משובץ מאבני חן טבעיים בלבד. אבן חן עשויה מינרלים שחושלו בבטן

קרא עוד »
שרשרת תליון יהלום

שרשרת תליון יהלום

על שרשרת תליון יהלום מיהלומים מלאכותיים שרשרת תליון יהלום הינה מהתכשיטים המוכרים ביותר לאורך ההיסטוריה. תיירים רבים בלונדון בוחרים לבקר בבית התכשיטים בטאוור ולראות את התכשיטים

קרא עוד »
טבעת יהלום מעבדה

טבעת יהלום מעבדה

כל מה שרצית לדעת על טבעת יהלום מעבדה כיום עולה הפופולריות של מתן טבעת יהלום מעבדה לאירוסין, עם ההתפשטות של ההבנה, שסימן לאהבה לא יכול

קרא עוד »