הרקון 9, רמת גן

טבעת יהלום זהב יוקרתית

תוכן עניינים

נדמה שהמשפט ״טבעת יהלום זהב יוקרתית״ הינו אחד המשפטים האהובים ביותר על כל אישה. מי לא מדמיינת את הרגע שבו היא הולכת לרכוש טבעת יהלום זהב יוקרתית, או מקבלת אחת כזו כמתנת הפתעה.

אין כמו טבעת יהלום זהב מיוחדת כדי לגרום להרגשה טובה, לביטחון עצמי, לתחושת קרבה ואהבה וגם לתחושת יוקרה.

הטבעת כחפץ הנמצא במקום כה בולט – על האצבע מהווה כמין סימן היכר לאדם ואין כמו טבעת יהלום זהב יוקרתית הענודה על היד בכדי למתג את העונדה כאדם בעל טעם אקסלוסיבי ויוקרתי.

לקטלוג טבעות המלא שלנו כנסו לטבעות יהלומי מעבדה

בכל שאלה חייגו 050-259-3436, נשמח לשמוע מכם.

טבעת יהלום זהב יוקרתית

סגנונות של טבעות זהב יהלום

ישנם מספר סגנונות לטבעות זהב יהלום. ישנן טבעות שהחלק העיקרי שבהן הוא עיצוב החישוק בעוד שהיהלום פחות נוכח במרכזיותו, יש טבעות שבהן היהלום הוא זה שממקד אליו את תשומת הלב בטבעת, בעוד שהחישוק בו הוא מוצמד משני לו וישנן טבעות יהלום זהב מעוצבות שבהן גם החישוק מעוצב בצורה שמביעה אמירה ייחודית וגם היהלום מעוצב בצורה שמשתלבת היטב באמירה הכללית של התכשיט.

עלויות של טבעת זהב יהלום יוקרתית:

כאמור, בכל הנוגע ליהלומים המחירים אינם זולים כלל בלשון המעטה. מדובר על פי רוב בהוצאה של ארבע ספרות לכל הפחות בטווח רחב מאוד של מחירים.

בהתאם לכך, רבים מהאנשים המעוניינים להתחדש בטבעת יהלום זהב מעוצבת נרתעים מהמחיר ומוותרים על רצונם.

אצלנו ב-barlliant shine מודעים למגבלות המחיר של חלק ניכר מקהל הצרכנים ובדיוק בשל כך אנו מציעים ליין טבעות זהב יהלום יוקרתיות במחירים נמוכים לאין שיעור מהמחיר הרגיל.

איך קורה הקסם?

לקסם הזה קוראים יהלומי מעבדה. אצלנו במעבדות יושבים מומחים מהשורה הראשונה ומייצרים יהלומים.

כמה שזה נשמע מפתיע זה בדיוק מה שקורה, מומחים בתחום מייצרים יהלומים במעבדה על ידי חימום גרפיט בחום שבו נוצרים יהלומים טבעיים, והתוצאה המתקבלת היא של יהלומים ששווים באיכותם ובנקיונם ליהלומים הטבעיים.

בהתאם לכך שאין צורך לכרות את היהלומים בקצה העולם, אין צורך לעבוד כמעט בליטושם וכמובן שכל עלות השינוע שלהם נחסכת, מוזל מחיר היהלומים ללא השוואה כלל ליהלומים הטבעיים למרות שאיכות יהלומי המעבדה אינה פחותה כלל.

מעוניין בטבעת יהלום זהב מעוצבת? מוזמן להגיע אלינו ולהתרשם ממבחר ענק של טבעות זהב יהלום יוקרתיות ולצאת עם הבחירה המושלמת בשבילך.

בכל שאלה חייגו 050-259-3436, נשמח לשמוע מכם.

טבעת יהלום זהב יוקרתית

מאמרים נוספים

שרשרת זהב ויהלומים

שרשרת זהב ויהלומים

על שרשרת זהב ויהלומים מיהלומים מלאכותיים שרשרת זהב ויהלומים הינה מהתכשיטים המוכרים ביותר לאורך ההיסטוריה. אם בעבר שרשרת זהב ויהלומים הייתה שמורה לאנשי אצולה, מלכים

קרא עוד »
שרשרת יהלומים לאישה

שרשרת יהלומים לאישה

על שרשרת יהלומים לאישה בעידן המודרני שרשרת יהלומים לאישה הינה מהתכשיטים המוכרים ביותר בתרבויות רבות לאורך ההיסטוריה. יהלומי הקוורץ משמשים את האנושות משחר ההיסטוריה, כאבן

קרא עוד »
שרשרת עם יהלום קטן

שרשרת עם יהלום קטן

איפה ניתן לרכוש שרשרת עם יהלום קטן מלאכותי? שרשרת עם יהלום קטן בעבר היה משובץ מאבני חן טבעיים בלבד. אבן חן עשויה מינרלים שחושלו בבטן

קרא עוד »
שרשרת תליון יהלום

שרשרת תליון יהלום

על שרשרת תליון יהלום מיהלומים מלאכותיים שרשרת תליון יהלום הינה מהתכשיטים המוכרים ביותר לאורך ההיסטוריה. תיירים רבים בלונדון בוחרים לבקר בבית התכשיטים בטאוור ולראות את התכשיטים

קרא עוד »
טבעת יהלום מעבדה

טבעת יהלום מעבדה

כל מה שרצית לדעת על טבעת יהלום מעבדה כיום עולה הפופולריות של מתן טבעת יהלום מעבדה לאירוסין, עם ההתפשטות של ההבנה, שסימן לאהבה לא יכול

קרא עוד »